RMC1/8K9091DTP
MFR.Part #
RMC1/8K9091DTP
JLCPCB Part #
C5856011
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS