RN732BTTD4871B05
MFR.Part #
RN732BTTD4871B05
JLCPCB Part #
C3913725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS