SG73P2E1RTTD3091F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3091F
JLCPCB Part #
C5751339
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS