RN732BTTD3610F50
MFR.Part #
RN732BTTD3610F50
JLCPCB Part #
C4189076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 361Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS