RN732BTTD4870C10
MFR.Part #
RN732BTTD4870C10
JLCPCB Part #
C4147239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS