RN73R2ETTD1353B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1353B25
JLCPCB Part #
C2610651
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 135kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS