SG73S2BTTD102J
MFR.Part #
SG73S2BTTD102J
JLCPCB Part #
C3967696
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS