RN732BTTD4870F10
MFR.Part #
RN732BTTD4870F10
JLCPCB Part #
C4012318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS