RN732BTTD4870B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4870B10
JLCPCB Part #
C4331882
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS