RN732ATTD5231F50
MFR.Part #
RN732ATTD5231F50
JLCPCB Part #
C3915444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS