RN732BTTD4810C10
MFR.Part #
RN732BTTD4810C10
JLCPCB Part #
C3941776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS