RN732BTTD4810D10
MFR.Part #
RN732BTTD4810D10
JLCPCB Part #
C4082999
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS