RN732BTTD4700F10
MFR.Part #
RN732BTTD4700F10
JLCPCB Part #
C4194324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS