RN732BTTD1063D10
MFR.Part #
RN732BTTD1063D10
JLCPCB Part #
C4262399
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS