RN73R2BTTD3163F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3163F100
JLCPCB Part #
C4290082
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS