RN73H2BTTD20R3D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD20R3D50
JLCPCB Part #
C4212130
Description
-55℃~+155℃ 20.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS