RN732BTTD4372B25
MFR.Part #
RN732BTTD4372B25
JLCPCB Part #
C4297613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS