RK73H3ATTE4642F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4642F
JLCPCB Part #
C2581378
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS