RN732BTTD4372F25
MFR.Part #
RN732BTTD4372F25
JLCPCB Part #
C4356356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS