SG73S1JRTTD1740F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1740F
JLCPCB Part #
C6483801
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS