RN732BTTD41R2B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD41R2B25
JLCPCB Part #
C4251354
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS