RK73G1JRTTD6041D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6041D
JLCPCB Part #
C6647745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS