RN732BTTD4270B25
MFR.Part #
RN732BTTD4270B25
JLCPCB Part #
C3946505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS