RN732ATTD1721D100
MFR.Part #
RN732ATTD1721D100
JLCPCB Part #
C3983364
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS