RN732BTTD4120C10
MFR.Part #
RN732BTTD4120C10
JLCPCB Part #
C3938493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS