RN732BTTD4320C10
MFR.Part #
RN732BTTD4320C10
JLCPCB Part #
C4320776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS