RN73H1JTTD1430B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1430B10
JLCPCB Part #
C3963236
Description
100mW 143Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS