SR732BTTD9R53F
MFR.Part #
SR732BTTD9R53F
JLCPCB Part #
C2599818
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS