RN732BTTD3651F10
MFR.Part #
RN732BTTD3651F10
JLCPCB Part #
C4206298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS