RN732BTTD3051F10
MFR.Part #
RN732BTTD3051F10
JLCPCB Part #
C4085975
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS