RN732BTTD3651F50
MFR.Part #
RN732BTTD3651F50
JLCPCB Part #
C4248359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS