RN732BTTD3650B25
MFR.Part #
RN732BTTD3650B25
JLCPCB Part #
C4122458
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS