RN732BTTD9650B25
MFR.Part #
RN732BTTD9650B25
JLCPCB Part #
C4256938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS