RN73H2BTTD2643B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2643B50
JLCPCB Part #
C2559191
Package
1206
Description
250mW 264kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS