RN73H1JTTD6982D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6982D25
JLCPCB Part #
C4270606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS