RN732BTTD3573F100
MFR.Part #
RN732BTTD3573F100
JLCPCB Part #
C4251746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS