RN732BTTD3523F100
MFR.Part #
RN732BTTD3523F100
JLCPCB Part #
C3917747
Description
-55℃~+155℃ 125mW 352kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS