SG73S1JRTTD181G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD181G
JLCPCB Part #
C7080009
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS