SG73S2E1RTTD8452F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8452F
JLCPCB Part #
C5753179
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS