RN732BTTD3522F100
MFR.Part #
RN732BTTD3522F100
JLCPCB Part #
C3957927
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS