RN732BTTD3521F100
MFR.Part #
RN732BTTD3521F100
JLCPCB Part #
C3999303
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.52kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS