RN73R1JTTD4871C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4871C10
JLCPCB Part #
C2566286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS