HV733ARTTE1743F
MFR.Part #
HV733ARTTE1743F
JLCPCB Part #
C6210046
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS