SR731JTTDR191F
MFR.Part #
SR731JTTDR191F
JLCPCB Part #
C4169448
Description
-55℃~+150℃ 191mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS