RN732BTTD2941D25
MFR.Part #
RN732BTTD2941D25
JLCPCB Part #
C3917902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS