HV732HTTE3403D
MFR.Part #
HV732HTTE3403D
JLCPCB Part #
C4294475
Description
-55℃~+155℃ 340kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS