RN73R2BTTD1720B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1720B10
JLCPCB Part #
C2570394
Description
-55℃~+155℃ 172Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS