RN73H2BTTD9421F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9421F10
JLCPCB Part #
C2558888
Description
250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS