RN732BTTD2582D100
MFR.Part #
RN732BTTD2582D100
JLCPCB Part #
C4008908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS