RN732BTTD5302F25
MFR.Part #
RN732BTTD5302F25
JLCPCB Part #
C3957966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS